Soubor Readme k aktualizaci Service Pack 3 aplikace AutoCAD Civil 3D 2012

Děkujeme vám za stažení aktualizace Service Pack 3 aplikace AutoCAD® Civil 3D 2012®.

Tento soubor Readme obsahuje nejnovější informace týkající se instalace a použití této aktualizace Service Pack. Důrazně doporučujeme, abyste si před použitím této aktualizace Service Pack na váš produkt přečetli celý dokument. Předpokladem pro použití aktualizace Service Pack 3 aplikace AutoCAD Civil 3D 2012 je aktualizace Service Pack 2 nebo Service Pack 2.1 aplikace AutoCAD Civil 3D 2012.

Obsah

Tuto aktualizaci Service Pack lze použít na následující produkty společnosti Autodesk, které lze spustit ve všech podporovaných operačních systémech a jazycích. Zkontrolujte si, zda instalujete správnou aktualizaci Service Pack:

Tato aktualizace Service Pack neobsahuje předchozí opravy hotfix ani aktualizace Service Pack pro aplikaci AutoCAD Civil 3D 2012. Aby bylo možné nainstalovat aktualizaci Service Pack 3 aplikace AutoCAD Civil 3D 2012, je nutné mít již nainstalovánu aktualizaci Service Pack 2 nebo Service Pack 2.1 aplikace AutoCAD Civil 3D 2012.

Opravy údržby služby Live Update lze nainstalovat také pomocí komunikačního centra, ve kterém se automaticky zobrazí odpovídající aktualizace Service Pack pro určený produkt.

32bitový produkt
Aktualizace
AutoCAD Civil 3D 2012 c3d2012_win32_sp3.0.exe    

64bitový produkt
Aktualizace
AutoCAD Civil 3D 2012 c3d2012_x64_sp3.0.exe

 

Návrat na začátek

Tuto aktualizaci Service Pack lze použít v následujících operačních systémech:

Aktualizace Service Pack 2 (SP2) a Service Pack 3 (SP3) následujících operačních systémů:

Následující verze operačního systému Microsoft® Windows® 7:

Návrat na začátek

Doporučujeme, abyste při instalaci aktualizace Service Pack kliknuli pravým tlačítkem na instalační program a vybrat položku „Spustit jako správce“. Při instalaci této aktualizace Service Pack se může zobrazit výzva s možnostmi „Po dokončení instalačního programu automaticky ukončit aplikace a pokusit se o jejich restartování“ a „Ignorovat“. Nedoporučujeme klikat na možnost „Automaticky zavřít aplikace a pokusit se je znovu spustit po dokončení instalace“. Namísto toho klikněte na možnost „Ignorovat“. Také doporučujeme, abyste po instalaci aktualizace Service Pack restartovali počítač.

Návrat na začátek

V aktualizaci Service Pack 3 aplikace AutoCAD Civil 3D 2012 byly vyřešeny následující problémy:

Trasy

COGO

Návrh koridoru

Zástupci dat

Obecné

Hydrologie

LandXML

Klopení

Povrchy

Zaměření

 

Návrat na začátek

Při přípravě instalace této aktualizace Service Pack pamatujte na následující skutečnosti:

Zálohování uživatelských souborů

Před použitím této aktualizace Service Pack je vhodné zálohovat všechny uživatelské soubory CUIX, MNR a MNL.

Oprávnění správce

Při instalaci budete dotázáni na původní instalační média nebo síťový obraz. Abyste tuto aktualizaci Service Pack mohli použít, musíte mít oprávnění správce k instalování a odinstalování produktů.

Síťové rozmístění

Tuto aktualizaci Service Pack nelze přidat do instalace v síti. Správci nemohou tuto aktualizaci Service Pack rozmístit po síti pomocí průvodce instalací.

Informace o produktu

Po dokončení instalace se v dialogu O aplikaci zobrazí informace o produktu.

Restartování

Po instalaci je vhodné restartovat systém, i když se nezobrazí výzva.

 

Návrat na začátek

Použití této aktualizace Service Pack na samostatnou instalaci

Chcete-li tuto aktualizaci Service Pack nainstalovat na jeden počítač, postupujte podle uvedených pokynů.

  1. Stáhněte si aktualizaci Service Pack a uložte ji do kterékoli složky.
  2. Je-li to nutné, vložte do počítače médium produktu (například instalační disk aplikace AutoCAD Civil 3D) nebo se ujistěte, že jsou dostupné instalační zdrojové soubory.
  3. Vyhledejte složku, do které jste uložili aktualizaci Service Pack, a dvakrát klikněte na spustitelný soubor (EXE).

Návrat na začátek

Použití této aktualizace Service Pack prostřednictvím místní sítě

Při použití této aktualizace Service Pack v místní síti můžete využít službu InfoCenter. Podrobné pokyny k nastavení aktualizací v místní síti jsou uvedeny v tématu Karta InfoCenter v nápovědě k Pomůcce CAD správce.

Poznámka: Nástroj CAD Manager Control lze nainstalovat z instalačního disku produktu. Vyberte možnost Instalovat nástroje a pomůcky a pak vyberte možnost Autodesk CAD Manager Tools.

Návrat na začátek

Použití této aktualizace Service Pack pro síťový administrativní obraz

Distribuce aktualizace Service Pack 3 aplikace AutoCAD Civil 3D 2012 pomocí přípravných instalací vytvořených pomocí průvodce síťovou instalací aplikace AutoCAD Civil 3D 2012 není podporována.

Návrat na začátek

Odinstalování této aktualizace Service Pack

POZNÁMKA: Tuto aktualizaci Service Pack nelze odebrat automatickým odinstalováním. Chcete-li svoji verzi aplikace AutoCAD Civil 3D 2012 vrátit do stavu před instalací aktualizace, odinstalujte aplikaci AutoCAD Civil 3D 2012 a znovu ji nainstalujte.

Návrat k nejvyššímu prvku


Copyright ©2013 Autodesk, Inc.