Soubor Readme k aktualizaci Service Pack 2 aplikace AutoCAD Civil 3D 2013

Děkujeme vám za stažení aktualizace Service Pack 2 aplikace AutoCAD® Civil 3D 2013.

Tento soubor Readme obsahuje nejnovější informace týkající se instalace a použití této aktualizace Service Pack. Důrazně doporučujeme, abyste si před použitím této aktualizace Service Pack na váš produkt přečetli celý dokument. Aktualizace Service Pack 2 aplikace AutoCAD Civil 3D 2013 obsahuje opravy zahrnuté v aktualizaci Service Pack 2 aplikace AutoCAD 2013 a v aktualizaci Service Pack 2.1 aplikace AutoCAD Map 3D 2013. Tato aktualizace Service Pack zahrnuje všechny předchozí opravy hotfix a aktualizace Service Pack pro aplikaci AutoCAD Civil 3D 2013 včetně oprav hotfix 1, hotfix 2, hotfix 2.1 a aktualizace Service Pack 1 a opravy hotfix 3. Protože je aplikace AutoCAD Civil 3D založena na platformách AutoCAD a AutoCAD Map 3D, doporučuje se rovněž zkontrolovat soubory Readme k aplikaci AutoCAD a AutoCAD Map 3D v následujících umístěních. Pokud budete chtít dokumenty používat i později, můžete si je uložit na pevný disk nebo vytisknout.

Soubor Readme k aktualizaci Service Pack 2 aplikace AutoCAD® 2013

Soubor Readme k aktualizaci Service Pack 2.1 aplikace AutoCAD® Map® 3D 2013

Obsah

Tuto aktualizaci Service Pack lze použít na následující produkty společnosti Autodesk, které lze spustit ve všech podporovaných operačních systémech a jazycích. Zkontrolujte si, zda instalujete správnou aktualizaci Service Pack:

Opravy údržby služby Live Update lze nainstalovat také pomocí komunikačního centra, ve kterém se automaticky zobrazí odpovídající aktualizace Service Pack pro určený produkt.

32bitový produkt
Aktualizace
AutoCAD Civil 3D 2013 c3d2013_win32_sp2.0.exe    

64bitový produkt
Aktualizace
AutoCAD Civil 3D 2013 c3d2013_x64_sp2.0.exe

 

Návrat na začátek

Tuto aktualizaci Service Pack lze použít v následujících operačních systémech:

Aktualizace Service Pack 2 (SP2) a Service Pack 3 (SP3) následujících operačních systémů Microsoft® Windows® XP:

Následující verze operačního systému Microsoft® Windows® 7:

Návrat na začátek

Doporučujeme, abyste při instalaci aktualizace Service Pack kliknuli pravým tlačítkem na instalační program a vybrat položku „Spustit jako správce“. Při instalaci této aktualizace Service Pack se může zobrazit výzva s možnostmi „Po dokončení instalačního programu automaticky ukončit aplikace a pokusit se o jejich restartování“ a „Ignorovat“. Nedoporučujeme klikat na možnost „Automaticky zavřít aplikace a pokusit se je znovu spustit po dokončení instalace“. Namísto toho klikněte na možnost „Ignorovat“. Také doporučujeme, abyste po instalaci aktualizace Service Pack restartovali počítač.

Návrat na začátek

Aplikace AutoCAD Civil 3D 2013 nebyla plně testována a není podporována v prostředí systému Microsoft® Windows® 8. Tato aktualizace však obsahuje opravy několika problémů specifických pro systém Windows 8, na které upozornili zákazníci.

Návrat na začátek

V aktualizaci Service Pack 2 aplikace AutoCAD Civil 3D 2013 byly vyřešeny následující problémy:

.NET API

Trasy

Návrh koridoru

Zobrazení příčných řezů

Návrhové linie

Obecné/ostatní

Aplikace Hydraflow Storm Sewers

Aplikace Hydraflow Express

Aplikace Hydraflow Hydrographs

Popisky

Úsečky/Oblouky

Object Enabler

Parcely

Potrubní sítě

Výroba plánu

Vykreslování

Mračna bodů

Tlakové sítě

Profily

Správa projektu

Promítání

Prospektor

Výpočet kubatur

Subassembly Composer

Klávesové zkratky

Povrch

Zaměření

Návrat na začátek

Při přípravě instalace této aktualizace Service Pack pamatujte na následující skutečnosti:

Zálohování uživatelských souborů

Před použitím této aktualizace Service Pack je vhodné zálohovat všechny uživatelské soubory CUIX, MNR a MNL.

Oprávnění správce

Při instalaci budete dotázáni na původní instalační média nebo síťový obraz. Aby bylo možné tento servisní balíček použít, je nutné mít oprávnění správce k instalaci a odinstalaci produktů.

Síťové rozmístění

Správci mohou tuto aktualizaci Service Pack rozmístit po síti pomocí Průvodce rozmístěním.

Informace o produktu

Po dokončení instalace se v okně O aplikaci zobrazí informace o produktu.

Restartování

Po instalaci je vhodné restartovat systém, i když se nezobrazí výzva.

Návrat na začátek

Použití této aktualizace Service Pack na samostatnou instalaci

Chcete-li tuto aktualizaci Service Pack nainstalovat na jeden počítač, postupujte podle uvedených pokynů.

 1. Stáhněte si aktualizaci Service Pack a uložte ji do kterékoli složky.
 2. Je-li to nutné, vložte do počítače médium produktu (například instalační disk aplikace AutoCAD Civil 3D) nebo se ujistěte, že jsou dostupné instalační zdrojové soubory.
 3. Vyhledejte složku, do které jste uložili aktualizaci Service Pack, a dvakrát klikněte na spustitelný soubor (EXE).

Návrat na začátek

Použití této aktualizace Service Pack prostřednictvím místní sítě

Při použití této aktualizace Service Pack v místní síti můžete využít službu InfoCenter. Podrobné pokyny k nastavení aktualizací v místní síti jsou uvedeny v tématu Karta InfoCenter v nápovědě k Pomůcce CAD správce.

Poznámka: Nástroj CAD Manager Control lze nainstalovat z instalačního disku produktu. Vyberte možnost Instalovat nástroje a pomůcky a poté možnost Autodesk CAD Manager Tools.

Návrat na začátek

Použití této aktualizace Service Pack pro síťový administrativní obraz

Následující způsob distribuce aktualizace Service Pack 2 aplikace AutoCAD Civil 3D 2013 lze použít pouze na administrativní obrazy vytvořené pomocí Průvodce síťovou instalací aplikace AutoCAD Civil 3D 2013. Po dokončení tohoto postupu bude aktualizace automaticky použita na veškerá nová rozmístění aplikace AutoCAD Civil 3D 2013. Další informace o aktualizaci síťového administrativního obrazu naleznete v příručce správce sítě aplikace AutoCAD Civil 3D 2013.

Použití aktualizace Service Pack 2 aplikace AutoCAD Civil 3D 2013 na existující administrativní obraz aplikace AutoCAD Civil 3D 2013

 1. V pracovní stanici, kde jste původně vytvořili rozmístění aplikace AutoCAD Civil 3D 2013, otevřete složku Nástroje a dvakrát klikněte na ikonu zástupce Vytvořit a upravit rozmístění.
 2. Na stránce Vytvořit rozmístění > Konfigurovat v části Možnosti úprav vyberte položku Vytvořit nové rozmístění s použitím existujícího rozmístění jako šablony.
 3. Zadejte pro rozmístění nový název, proveďte kontrolu a případné změny, pak klikněte na tlačítko Další.
 4. Na stránce Vytvořit rozmístění > Licenční smlouva si přečtěte smlouvu a klikněte na tlačítko Další.
 5. Na stránce Vytvořit rozmístění > Informace o produktu si přečtěte informace o licenci a klikněte na tlačítko Další.
 6. Na stránce Vytvořit rozmístění > <název rozmístění> klikněte na položku AutoCAD Civil 3D 2013 v seznamu produktů. Otevřou se možnosti konfigurace.
 7. V části Aktualizace Service Pack vyberte možnost Zahrnout aktualizaci Service Pack z webových stránek Autodesk.com a klikněte na tlačítko Stáhnout.
 8. Vyberte možnost Připojovat aktualizace Service Pack k rozmístění.
 9. Proveďte kontrolu a případné změny a pak klikněte na tlačítko Vytvořit. Aktualizace Service Pack bude nyní automaticky použita na veškerá nová rozmístění aplikace AutoCAD Civil 3D 2013.

Návrat na začátek

Odinstalování této aktualizace Service Pack

POZNÁMKA: Tuto aktualizaci Service Pack nelze odebrat automatickým odinstalováním. Chcete-li svoji verzi aplikace AutoCAD Civil 3D 2013 vrátit do stavu před instalací aktualizace, odinstalujte aplikaci AutoCAD Civil 3D 2013 a znovu ji nainstalujte.

Návrat na začátek


Copyright ©2013 Autodesk, Inc.